علیرضا جهانبخش در گفت‌وگوی اسکایپی با برنامه نود راجع به روند سریع مطرح شدن او در فوتبال اظهار کرد: با افتخار می‌گویم همیشه هدف داشتم و از بچگی و وقتی در داماش بازی می‌کردم، دوست داشتم قدم‌های بزرگی بردارم و هدفم را دنبال کنم؛ یکی از اهدافم رسیدن به اروپا بود که در سن خوب به فوتبال این قاره رفتم.

او ادامه داد: م‌هایی که گرفتم موجب رفتنم به فوتبال هلند شد و با وجود اینکه پیشنهادهای دیگری داشتم، قدم خوبی برداشتم؛ از رفتن به هلند خیلی خوشحال هستم که دو سال خوب در نایمخن داشتم و می‌دانستم بعد از دو سال نیز باید از این تیم جدا شوم و مسیر بعدی مهم است که همان مقطع با باشگاه برایتون مذاکره‌ای انجام دادم ولی تصمیم گرفتم به آلکمار بروم که سه سال خوب در این تیم داشتم؛ آلکمار به بهترین شکل برای من تمام شد و دوست داشتم از فوتبال هلند بیرون بروم و قدم بهتری بردارم.
جهانبخش عنوان کرد: شاید کلیشه‌ای باشد ولی دوست داشتم آرام آرام قدم بردارم و به برایتون بروم؛ پروسه انتقالم بزرگ بود و باشگاه آلکمار شرایط سختی برای ترانسفر من گذاشت که همین موضوع موجب انتقال دیرهنگام من شد؛ آلکمار می‌خواست دریافتی خوبی از ترانسفر من داشته باشد که همین اتفاق افتاد و رکورد نقل و انتقال این باشگاه شکست و آنها درآمدزایی کردند. ستاره ایرانی برایتون عنوان کرد: شاید داشتن شرایط آرمانی برای شروع بازی‌ها سخت باشد ولی تلاش می‌کنم به شرایط مطلوبی تا زمان بازی‌ها برسم.
جهانبخش در خصوص حضور در دو دیدار تدارکاتی برایتون ابراز کرد: بازی با نیس در فرانسه، نخستین مسابقه من برای برایتون بود که بعد از چهار، پنج روز تمرین مربی از من خواست به میدان بروم؛ بخاطر همین بازی اول برای من سخت بود و آمادگی کامل را نداشتم که به من گفتند انتظارات از من بالاست.

او تصریح کرد: بازی با نانت فرانسه در استادیوم خانگی خودمان بود که فرصتی شد هواداران‌مان را ببینم و بازی کنم. مهاجم ایرانی برایتون راجع به شرایطی که باید برای بازی در هفته اول لیگ برتر انگلیس پیدا کند، گفت: همیشه هماهنگی با محیط جدید زمان می‌برد ولی رقابت از اول فوتبالم بوده و هیچ جایی به آدم قول نمی‌دهند شرایط خوبی دارید، اما تمام تلاشم را انجام می‌دهم به شرایط فیزیکی و بدنی خوبی برسم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برابر واتفورد در ترکیب است یا خیر، اظهار کرد: نمی‌شود پیش‌بینی کردم که فیکس هستم یا نه ولی تمرینات خوبی طی روزهای اخیر داشتم و کارم را جدی انجام می‌دهم.

این ستاره ایرانی درباره حضور بیسوما در برایتون ابراز کرد: او بازیکن خوبی است که از لیگ فرانسه آمده است؛ برای انتقال او هم باشگاه برایتون پول سنگینی داد که در پست هافبک وسط بازی می‌کند؛ پروپر هلندی هم در تیم ما است ولی باشگاه می‌خواهد قدم رو به جلوتری بردارد و جزو ده تیم برتر لیگ انگلیس قرار بگیرد.

جهانبخش یادآور شد: همیشه حمایت ایرانیان از بنده بوده و در باشگاه‌های قبلی و حالا در برایتون برای مسؤولان باشگاه‌ها جالب است که مردم ایران به اندازه زیادی پیگیر فوتبال ما هستند که این مسائل برای ما دلگرمی است و انگیزه زیادی می‌دهند که از تمام آنها تشکر می‌کنم. او راجع به عدم رفتن لستر سیتی و پیوستن به برایتون گفت: از شرایط حضورم در برایتون رضایت دارم که این تیم را انتخاب کردم؛ سعی کردم نسبت به علاقه باشگاه با آنها صحبت کنم؛ سه سال پیش برایتون پیگیر انتقالم بود ولی در نهایت تصمیم گرفتم به آلکمار بروم؛ اینکه باشگاه برایتون سه سال قبل به دنبال صعود به لیگ برتر بود و به آن رسید، اتفاق جالبی برای من محسوب می‌شد که در انتخاب این تیم تاثیر گذاشت.جهانبخش تاکید کرد: سرمربی برایتون در یکی، دو سال اخیر بازی‌های من را پیگیری می‌کرد ولی در لستر سیتی، مدیر باشگاه علاقه‌مند به انتقالم بود؛ پیشنهاد لستر سیتی خیلی بهتر از برایتون بود ولی آن خواستن و تلاش برایتون برای انتقال من خیلی قابل احترام بود او اضافه کرد: لستر سیتی به دلیل بزرگ بودن باشگاه‌اش، شاید خواستن واقعی را به من نشان نداد و من هم با م‌هایی که از پدر و مادرم، مدیر برنامه‌ام، کارلوس کی‌روش و . گرفتم به برایتون رفتم؛ شاید انتقالم به تیم بزرگ سریع اتفاق نیافتاد، اما آهسته بود و امیدوار هستم پیوسته باشد.

مهاجم ایرانی برایتون عنوان کرد: بازی راحت در لیگ انگلیس وجود ندارد و در هفت هفته اول دو بازی سخت در خانه و دو مسابقه دشوار بیرون از خانه داریم؛ از یک نظر هم خوب است که در همین ابتدای فصل که آنها شکل درستی نگرفتند، با آنها مسابقه داریم ولی در انگلیس شرایطی وجود دارد که هر تیم امکان برد تیم دیگری را دارد.جهانبخش ابراز کرد: قدمی که برداشتم، دوست داشتم قدم رو به جلویی برای من باشد و به فوتبالم کمک کند؛ دوست داشتم ورودم به لیگی مثل انگلیس، در شرایط خوبی صورت بگیرد.

او راجع به حضور بازیکنان ایرانی در اروپا گفت: امیدوار هستم عملکرد خوبی داشته باشم و از طرف دیگر بچه‌های زیادی از ایران به فوتبال اروپا بیایند؛ تمام تلاشم را می‌کنم تا فصل خوبی در انگلیس داشته باشم؛ امیدوار هستم مردم ایران هم من را دعا کنند.

تازه ها برایتون ,خوبی ,بازی ,باشگاه ,داشتم ,جهانبخش ,دوست داشتم ,ایرانی برایتون ,لستر سیتی ,باشگاه برایتون ,امیدوار هستم ,ایرانی برایتون عنوان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جنرال ادیت Bahar saadatmand ILove anime خريد رخت اويز لباس واندر هنگر جادويي hang away 2020 فروشگاه آرایشی و بهداشتی دیجی بانو شهر عشق ایران ارشیتکت کار